PAINTBALL TURNUVASI

PAINTBALL TURNUVASI

Çalışanlarının motivasyonlarını ve verimliliklerini artırmak isteyen birçok kurumsal firma, genç bireylerin sosyalleşmesi gayesiyle takım halinde düzenlenen etkinlikler arayışında olan kamu kurumları, kolektif bir oluşum olmanın gerektirdiği ekip ve takım çalışmasının önemini her fırsatta üyelerine aşılamak isteyen sivil toplum kuruluşları, öğrencilerin sınav streslerini yenmesini için motivasyon etkinlikleri düzenleyen birçok eğitim kurumu, “Paintball Turnuvası” konsepti altındahedeflerine ulaşmaktadırlar. Bir takım ve strateji oyunu olan“paintball”, gerek katılımcılara yaşattığı aksiyon ve heyecan ile gerekstrateji gerektiren takım çalışması ruhuyla, turnuva katılımcılarının sosyal yaşamlarına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Kolektif olarak gönüllü çalışma stratejisine dayalı sivil toplum kuruluşları, gerek ekip içerisinde ki takım halinde çalışma ruhunu diriltmek gerek de ekip arkadaşlarının sosyalleşmesi gayesiyle paintball turnuvalarına katılım sağlamaktadırlar. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin, sınav streslerinin üstesinden gelmek ve zorlu sınav maratonu öncesi motivasyon kazanmaları için birçok eğitim kurumutarafından paintball tunuvaları düzenlenmektedir.

Bireysel ve takım halindeki yeteneklerini sergileme fırsatı yakalayan katılımcılar, ulusal ve küresel arenada kendilerini tanıtma fırsatı yakalayabilirler. Bilhassa, çevresinde sosyal yaşamları için birçok tehlike barındıran genç bireylerimiz, belediyelerin yahut sorumlu kamu ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle, toplumsal ve bireysel bilinçlerinin yeniden farkına varabilirler. Gerek çalışanlarının  motivasyonlarını artırmaya yönelik, gerek de şirket performansını artırmaya yönelik motivasyon etkinlikleri  düzenleyen birçok kurumsal firma, “paintball turnuvası” aracılığıyla şirket içi verimilik ve bağlılık konusunda büyük kazanım elde etmektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buraya Tıkla, Hemen Ara!
WhatsApp Destek Hattı