DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU:

Doğum günlerimizi özel kılan sevdiklerimizle beraber özel,mutlu anılar biriktirmektir.Yeni yaşa unutulmaz bir doğum günü ile girmek,mutlu anlar yaratmak için Kalender ekibi olarak sizlere birçok alternatif sunuyoruz.

 

ÇOCUKLAR İÇİN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU:

Çocuklar için doğum günleri çok keyif aldıkları, sevdiklerini, arkadaşlarını ve aile büyüklerini bir arada gördükleri, unutulmaz anılar biriktirdikleri zamanlardır. Aileler için de hem çocuklarını mutlu etmek hem de güzel ve unutulmaz anılar biriktirmek açısından doğum günü organizasyonları çok keyifli ve önemlidir.Çocuklar için ekstra olarak arkadaş grubuyla eğlenmek amacıyla ÇOCUK PAİNTBALL  organizayonu yapılmaktadır.

SEVGİLİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Sevgiliniz için doğum günü organizasyonu planlarken ilk önceliğiniz ona özel bir an yaşatmak olmalıdır. Bunun için her detayı özenle düşünmeli ve sevdiğinize kendini çok özel ve mutlu hissettirecek bir doğum günü organizasyonu planlamalısınız. Sevgiliniz için doğum günü organizasyonu planlarken ister baş başa olun ister sevdiklerinizle beraber ihtiyaç duyacağınız süsleme, catering, ışık ve ses sistemi, fotoğraf ve video çekimi gibi ve hatta aklınıza gelebilecek her türlü sürpriz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu sonrası çiftlerimize özel ATV SAFARİ turu isteğe bağlı olarak gerçekleştirmekteyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buraya Tıkla, Hemen Ara!
WhatsApp Destek Hattı